Novinky

Pro VIP zákazníky

Pro VIP zákazníky mám merch, v podobě luxusních chromových 3D podložek pod RZ s webem PEPECAR.CZ zdarma 😉

Platby kartou

Nemáte zrovna u sebe hotovost? Nezoufejte. Nyní můžete za služby platit i platební kartou, a to i bezkontaktně.

VAG diagnostika

Pro diagnostiku koncernových vozidel VW, Audi, Škoda a Seat používáme originální diagnostiku VCDS. Program VCDS disponuje všemi funkcemi dostupnými u řídících jednotek koncernu VW a ostatních značek v normě OBD. Jedná se o základní funkce pomocí kterých se provádejí všechny diagnostické operace jako např. přizpůsobování po výměně řídících jednotek, přizpůsobování klíčů, nastavování komfortních systému, změny konfigurace apod. Některé funkce jako např. hromadné mazání pamětí závad, grafická podpora nastavení předvstřiku nebo mapování kanálu řídících jednotek jsou nadstandardní a v ostatních podobných systémech (i originálních) je nenajdete.

Texa Diagnostika

Texa navigator TXC je multiznačková diagnostika se širokým pokrytím vozového parku

Se zařízením Texa Navigator TXC lze diagnostikovat pouze osobní vozidla s diagnostickou zásuvkou OBD (vozy od roku výroby 2000). Diagnostický adapter OBD je k přístroji pevně přimontován. Software IDC4 zpřístupní pouze vozidla vybavena OBD zásuvkou. Mezi možnosti diagnostiky patří např.

čtení chyb a jejich mazání, čtení bloku hodnot (parametry), testování akčních členů, konfigurace řídících jednotek (ECU), zhasínání varovné kontrolky servisního intervalu, programování klíčů, konfiguraci vstřikovačů, konfiguraci airbag

mnohé další možnosti…

BOSCH ACS 611

Nově nabízím také servis klimatizace, včetně výměny kabinového filtru a desinfekce interiéru.  Proč je toto důležité???

V důsledku prudkého ochlazení vzduchu na výparníku klimatizačního zařízení dochází ke kondenzaci vlhkosti. Vytváří se zde ideální prostředí pro tvorbu bakterií a plísní, které jsou zdrojem zápachu a následných alergií. Výparník a části klimatizace jsou běžně nedostupné, proto byly vyvinuty speciální postupy na likvidaci a prevenci proti plísním, bakteriím a různým mikroorganismům, které mohou způsobit nemalé zdravotní problémy a nepříjemný pach.